0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

V Bratislave pristál vládny špeciál so zdravotným materiálom

Na bratislavskom letisku dnes pristál vládny špeciál s nákladom zdravotníckeho materiálu z Číny. Náklad obsahoval najmä rúška a tiež rýchlostesty na ochorenie COVID-19.

V lietadle letky Ministerstva vnútra bolo na Slovensko dopravených milión kusov jednorazových rúšok a tiež 100 tisíc rýchlotestov na COVID-19.

„Som veľmi rada, že milión rúšok a stotisíc rýchlotestov na koronavírus už máme na Slovensku. Môžem povedať, že mne a aj pánovi premiérovi spadol obrovský kameň zo srdca. Ďalšie lietadlá so zdravotníckym materiálom by mali prísť na Slovensko z Turecka, a to buď vo štvrtok v noci alebo počas piatka. Zároveň by som touto cestou veľmi rada poďakovala českej strane, od ktorej sme dostali dobrý tip. Teším sa, že aj v takejto krízovej situácii si navzájom pomáhame,“ uviedla Ministerka vnútra SR Denisa Saková na svojom profile na Facebooku.

Som veľmi rada, že milión rúšok a stotisíc rýchlotestov na koronavírus už máme na Slovensku. Môžem povedať, že mne a aj…

Uverejnil používateľ Denisa Saková Štvrtok 19. marca 2020
Ján
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu