0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Asus predstavil notebook, ktorý neváži ani kilo a vydrží 24 hodín

Asus ExpertBook B9450 v mnohom prekvapí. Ide o veľmi ľahký a kompaktná ultrabook. Displej bude mať uhlopriečku 14 palcov a rozlíšením full HD. Ide o extrémne tenký ultrabook.

Zaujímavá je však armádna odolnosť podľa štandardu MIL-STD-810G. Notebook by tak mal vydržať aj nejaké to hrubšie zaobchádzanie. Pád alebo napríklad trocha vody by mu nemala nijako ublížiť.

Po stránke výbavy bude nový ultrabook ExpertBook B9450 poháňať procesor Intel Core i5-10210 alebo Intel Core i7-10510. Vzhľadom na hrúbku sa budete musieť uspokojiť s integrovanou grafikou UHD Graphics 620.

Aj keď ide o tenké zariadenie podarilo sa Asusu do neho vtesnať 2x USB-C (Thunderbolt 3), USB-A (USB 3.1 Gen 2), HDMI, microHDMI a ešte aj 3,5 mm jack konektor pre pripojenie slúchadiel. Bezdrôtovo sa pripojíte cez WiFi 6 q Bluetooth 5.0.

RAM pamäť môže mať dostatočnú kapacitu až 16 GB a ani o nedostatok miesta na internom disku sa nemusíte báť. Maximálna kapacita interného SSD disku bude až 2 TB.

Čo však poteší je aj výdrž na jedno nabitie. Výrobca sľubuje až 24 hodín a to aj v prípade použitia WiFi. Batéria zvláda aj rýchle nabíjanie keď za 40 minút nabíjania získate 60% kapacity batérie.

Čo však určite nepoteší bude zrejme cena. Asus ešte cenu neoznámil avšak nízka cenovka sa rozhodne čakať nedá. Vzhľadom na všetky parametre si Asus za model ExpertBook B9450 nechá určite dobre zaplatiť.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu