0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Acer ConceptD 7 Ezel: skvelo vybavený hybrid. Cenovka však prekvapí

Acer na veľtrhu CES predstavil dve hybridné zariadenia Spin 3 a Spin 5. Okrem toho však predstavil aj ďalšie zaujímavé zariadenie Acer ConceptD 7 Ezel.

Aj keď by sme asi podľa názvu povedali, že ide iba ďalší z mnohých konceptov, opak je pravdou. Acer ConceptD 7 Ezel sa dostane aj do rúk zákazníkov.

Zariadenie je zaujímavé svojou konštrukciou, ktorá na prvý pohľad pripomína iba klasický notebook. Behom sekundy však z neho urobíte tablet, ktorý má navyše dotykový displej a podporuje stylus.

Acer pripravil hneď dve verzie nového notebooku – klasickú a verziu Pro. Klasickú verziu bude poháňať procesor Intel Core 10. generácie, ktorý doplní ešte grafická karta nVidia GeForce RTX.

Pro verzia na tom bude predsa len o trochu lepšie. Hnacím motorom bude procesor Intel Xeon a doplní ho grafická karta nVidia Quadro RTX.

Maximálna kapacita RAM pamäte bude v oboch verziách 32 GB a maximálna kapacita SSD disku budú 2 TB.

Odporúčame: Pozriete si nový notebook Acer ConceptD 7 Ezel aj na videu

Čo sa týka portovej výbavy, tak novinka bude mať 2 × Thunderbolt 3, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 a čítačku SD kariet.

A na záver sme si nechali displej. Nový notebook ConceptD 7 Ezel nebude žiadny maličký notebook. Acer do neho osadil 15,6 palcový displej s rozlíšením 3840 × 2160 bodov.

Čo však nepoteší je cena. Nový notebook ConceptD 7 Ezel bude v základnej verzii stáť 2699 USD a teda zrejme aj eur. Za verziu Pro si priplatíte ešte viac. Základný model verzie Pro bude totiž stáť 3099 USD a rovnakú cenovku bude mať zrejme aj v eurách.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu