0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Aj dnes kosila smrť na cestách. Pri obci Zlatná na Ostrove si počkala na 70-ročného muža

Komárňanskí dopravní policajti boli dnes ráno vyslaní k dokumentovaniu okolností dopravnej nehody, ktorej následky sa náhle zmenili na tragické.

Za obcou Zlatná na Ostrove došlo k čelnej zrážke dvoch vozidiel. 70 ročnému vodičovi Daewoo Tico pravdepodobne náhle vošlo do jazdnej dráhy v protismere idúce vozidlo BMW.

Či jeho 39 ročný vodič dostal šmyk, alebo nezvládol iný manéver je predmetom policajného vyšetrovania. K jeho objasneniu prispeje aj znalecký posudok znalca z odboru cestnej dopravy.

Napriek poskytnutej lekárskej pomoci na následky zranení na mieste nehody zomrel 70 ročný vodič Tica. Jeho spolujazdkyňa sa zranila ťažko a vodič BMW ľahko.

Na mieste zasahovali aj leteckí záchranári

Po pristátí záchranárskeho vrtuľníka v blízkosti miesta nehody, si záchranári prevzali do svojej starostlivosti 72-ročnú spolujazdkyňu z jedného osobného motorového vozidla. Utrpela poranenie hlavy s tržnou ranou na hlave a otrasom mozgu.

Po doplnení liečby bola pacientka preložená na palubu vrtuľníka a v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky transportovaná do Fakultnej nemocnice v Nových Zámkoch.

Tragický začiatok roka

Časté zmeny počasia a jazdných podmienok sú typické pre toto ročné obdobie. Padajúca ranná hmla môže aj na inak suchej ceste primŕzať a zmeniť sa na nebezpečné klzisko.

Tragicky však skončil aj koniec minulého roka. Na Silvestra na cestách zomreli traja chodci pri dopravnej nehode. Najprv to bola 84-ročná chodkyňa a neskôr dvaja ďalší chodci v okrese Revúca.

Polícia už v prvých hodinách navyše chytila aj opilcov za volantom. Tí dokonca spôsobili aj niekoľko dopravných nehôd.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu