0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

V prípade zvrhlých manželov polícia vytvorila špeciálny mail

Vyšetrovateľka Policajného zboru z Nitry obvinila manželský pár z trestných činov sexuálneho zneužívania, ohrozovania mravnej výchovy mládeže a znásilnenia.

Obvinením vyvrcholila niekoľkomesačná práca krajských kriminalistov a vyšetrovateľov na objasnení tohto prípadu. Manželský pár, ktorý prevádzkoval modelingovú agentúru zneužíval modelky.

Muž po obvinení putoval za mreže policajnej cely a bol daný podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Žena je trestne stíhaná na slobode.

Okresný súd v Nitre po niekoľkohodinovom vypočúvaní rozhodol, že 48 ročný obvinený muž bude stíhaný väzobne.

Nitrianski krajskí kriminalisti na objasňovaní prípadu sexuálneho zneužívania, znásilnenia a ohrozovania mravnej výchovy mládeže manželskou dvojicou intenzívne pracujú a s plnou vážnosťou sa zaoberajú každým jedným podnetom.

Keďže počet poškodených stále stúpa rozhodla sa polícia vytvoriť pre tento účel mailovú schránku som.obet@minv.sk, kam je možné zasielať ďalšie oznámenia. Polícia zároveň výzyva aby sa obete prihlásili. Do dnešného dňa polícia eviduje už 11 obetí.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu