0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Sutiny z Prešova začali odvážať na skládku

Dnes sa začali odvážať sutiny z Mukačevskej č. 7 v Prešove. Všetko prebieha za účasti polície.

Nakladanie sutín z asanovaného bytového domu bude monitorované kamerami a bude prebiehať pod nepretržitým policajným dohľadom.

V prípade zaistenia vecí bude polícia postupovať v zmysle platnej legislatívy. Zaistené veci budú uskladnené, aby ich bolo možné vrátiť majiteľom.

Odvezený materiál bude uskladnený na stráženom mieste a následne budú za účasti polície vykonané ďalšie opatrenia zamerané na prípadné vyhľadanie a zaistenie ďalších dôkazov i vecí dôležitých pre trestné konanie, ktoré nie je možné vykonať na mieste nešťastia.

Po odstránení časti sutín a uvoľnení priestoru v okolí spodnej časti bytovky č. 7 budú pokračovať asanačné práce a budú odstránené zostávajúce poschodia bytového domu.

Neoddeliteľnou súčasťou záchranných prác je uvoľnenie terénu. Práce bude vykonávať jedna stavebná firma.

“Snahou mesta Prešov je, aby boli všetky práce na Mukačevskej č. 7 ukončené v čo najkratšom možnom čase,” uviedlo mesto Prešov na svojej stránke na Facebooku.

Viac o výbuchu plynu v Prešove si môžete prečítať v nasledujúcich článkoch:

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu