0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Ľudia z niektorých bytov v Prešove sa môžu vrátiť domov

Mesto Prešov na svojej oficiálnej stránke na Facebooku informovalo, že obyvatelia niektorých bytov majú prístupné svoje domovy.Na základe vykonaných revíznych skúšok v bytových domoch na Mukačevskej ulici s vchodmi č. 5, 11, 13 boli počas dnešného dňa postupne sprístupnené byty ich majiteľom.

Pri týchto bytových domoch boli zároveň pristavené veľkoobjemové kontajnery, do ktorých ľudia môžu vynášať rozbité okná a ostatné predmety poškodené tlakovou vlnou po výbuchu plynu.

Pri vynášaní veľkých častí odpadu z bytov pomáhajú obyvateľom príslušníci Mestskej polície. Mesto Prešov zároveň poskytlo týmto obyvateľom ochranné pomôcky.

Obyvateľom bytového domu č. 3 boli poskytnuté všetky potrebné informácie o tom, ako majú postupovať a kedy sa môžu nasťahovať späť do svojich bytov na schôdzi bytového domu

Najhoršie sú na tom obyvatelia vchodu č. 9, ktorý je v bezprostrednej blízkosti poškodenej bytovky č. 7, tí sa zatiaľ do svojich bytov vrátiť nemôžu z bezpečnostných dôvodov.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu