Polícia pátra po 20 ročnom mladíkovi. Zmizol v Bratislave

Podobné články

Polícia pátra iba po 20 ročnom mlaíkov, ktorý zmizol v Bratislave bez stopy. Bol si zabehať pri Dunaji a už ho nikto nevidel.

Michal Stacho po ktorom pátra polícia.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom Michalovi Stachovi, narodený 26.04.1999 trvale bytom Tomášiková 32, Prešov.

Menovaný odišiel z miesta bydliska dňa 17.11.2019 v čase o 11.30 hod do Bratislavy, kde študuje.

Doterajším preverovaním bratislavských policajtov bolo zistené, že v Bratislave bol včera (dňa 20.11.2019) naposledy behať popri brehu Dunaja, od kedy o sebe nepodal žiadnu správu a miesto jeho súčasného pohybu, či pobytu nie je známe.

Popis nezvestnej osoby: 180 cm vysoký, štíhlej postavy, krátke vlasy svetlo-hnedej farby ostrihané na dĺžku cca 2 cm.

Popis oblečenia nezvestnej osoby: neznámy.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestného muža oznámte na bezplatné číslo polície 158 prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo kontaktujte policajnú oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Ďalšie články

Komentáre

Obľúbené články

Polícia zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý zdemoloval výbuch

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý v piatok minulý týždeň zdemoloval výbuch plynu. Plyn v paneláku v Prešove vybuchol v piatok....

Šesť mŕtvych a traja zranení. To je bilancia šialeného strelca v Ostrave

Šialený strelec v ostravskej nemocnici zabil 6 ľudí a ďalších troch zranil. Z miesta ušiel a keď ho dolapili policajti tak spáchal samovraždu. Vražedné...

Streda: prituhne a nasneží. Pozor na poľadovicu

V brázde nízkeho tlaku vzduchu, zasahujúcej od severozápadu do strednej Európy, postúpi od západu do našej oblasti zvlnené frontálne rozhranie.
Inzercia

Počasie

Bratislava
overcast clouds
4.6 ° C
6.7 °
3 °
93 %
4.1kmh
100 %
Ne
4 °
Po
9 °
Ut
13 °
St
14 °
Št
13 °