Ďalší mŕtvy chodec na ceste

Podobné články

Streda trinásteho sa bohužiaľ stala osudnou aj chodcovi v obci Hozelec, ktorý bol zrazený motorovým vozidlom.

Okresný dopravný inšpektorát v Poprade vyšetruje okolnosti tejto dopravnej nehody, ku ktorej došlo na ceste I/18 v obci Hozelec pri miestnych potravinách.

Z doposiaľ nezistených príčin došlo k zrážke motorového vozidla so 65 ročným chodcom z Popradu, ktorý pri nehode utrpel závažné poranenia, ktorým následne v nemocnici v Poprade podľahol.

Vzhľadom k závažnosti tohto prípadu polícia vyzvala možných svedkov nehody, aby akékoľvek informácie o okolnostiach tejto dopravnej nehody nahlásili na číslo 158, dostavili na Okresný dopravný inšpektorát v Poprade, alebo zaslali prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Ďalšie články

Komentáre

Obľúbené články

Streda: prituhne a nasneží. Pozor na poľadovicu

V brázde nízkeho tlaku vzduchu, zasahujúcej od severozápadu do strednej Európy, postúpi od západu do našej oblasti zvlnené frontálne rozhranie.

Polícia zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý zdemoloval výbuch

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý v piatok minulý týždeň zdemoloval výbuch plynu. Plyn v paneláku v Prešove vybuchol v piatok....

Video na ktorom môžu byť útočníci

Policajti prvého bratislavského okresu naďalej pracujú na objasnení útoku, ku ktorému došlo v nedeľu krátko po 05.00 hod v blízkosti hlavného vchodu do budovy...
Inzercia

Počasie

Bratislava
overcast clouds
3.1 ° C
6.7 °
0 °
86 %
3.6kmh
100 %
Ne
4 °
Po
9 °
Ut
13 °
St
14 °
Št
13 °