0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Už o 11. hodine mimoriadne zasadne vláda. Rozhodne o štátnom smútku

Slovenský premiér Peter Pellegrini na sociálnej sietí Facebook potvrdil, že na 11. hodinu zvolal mimoriadne zasadnutie vlády.

Premiér Peter Pellegrini na Facebook a neskôr aj na stránke vlády informoval o mimoriadnom rokovaní vlády. Jediným bodom programu rokovania vlády bude vyhlásenie štátneho smútku.

Premiér navrhne aby bol štátny smútok pre tragickú nehodu autobusu neďaleko Nitrianskych Hrnčiaroviec, ktorá si vyžiadala 12 obeti a z toho 4 deti, v piatok.

Odporúčame: Tragická nehoda autobusu a nákladného auta si pri Nitrianskych Hrnčiarovciach vyžiadala 12 mŕtvych

„Zvolal som dnes na 11. hodinu mimoriadne rokovanie vlády, aby som jej navrhol vyhlásenie štátneho smútku za obete včerajšej tragickej havárie autobusu pri Nitre. Rodiny dvanástich ľudí, z toho štyroch detí, majú za sebou zrejme najťažšiu noc svojho života. Patrí sa, aby sa celé Slovensko v piatok v tichosti pripojilo k ich smútku a vzdalo úctu všetkým, ktorí sa zo včerajšej cesty už nikdy nevrátia,“ uviedol Pellegrini na sociálnej sieti Facebook.

VLÁDE DNES NAVRHNEM VYHLÁSENIE ŠTÁTNEHO SMÚTKUZvolal som dnes na 11. hodinu mimoriadne rokovanie vlády, aby som jej…

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Streda 13. novembra 2019

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu