0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Tri ženy zomreli pri povodniach

Pri povodniach v revúcej zomreli tri ženy, ktoré sa snažili zachrániť psov z útulku. Včerajší deň bol pre Slovensko mimoriadne tragický.

Včera sme informovali o troch ženách, ktoré strhol silný prúd vody rieky Muránka v meste Revúca pri záchrane psov z útulku. Ešte večer polícia potvrdila, že jednu ženu sa podarilo nájsť avšak lekári už mohli konštatovať iba smrť.

Dnes sa potvrdili tie najhoršie obavy a záchranárom sa podarilo nájsť aj dve ostávajúce ženy. Bohužiaľ aj v ich prípade prehrali boj o život s neľútostným živlom. Polícia k prípadu zatiaľ nezverejnila žiadne bližšie informácie. O smrti troch žien však už informoval aj premiér Peter Pellegrini.

❗️POKRAČUJEME V PÁTRANÍ PO NEZVESTNÝCH ŽENÁCH❗️Od včera sa podarilo zatiaľ vytiahnuť len telo jednej nezvestnej ženy….

Uverejnil používateľ Polícia SR – Banskobystrický kraj Streda 13. novembra 2019

Tragická bilancia včerajšieho dňa teda znamená, že pri nehodách a povodniach vyhaslo 19 ľudských životov. Ide o jeden z najtragickejších dní v samostatnej histórii Slovenska.

Pre tragickú dopravnú nehodu autobusu pri ktorej zomrelo 12 ľudí vrátane až 5 detí vyhlásila vláda na zajtra štátny smútok.

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu