More

  SOŠ techniky a služieb v Nitre tvrdo zasiahla tragická nehoda

  Nitriansku Strednú odbornú školu SOŠ techniky a služieb zasiahla tragická nehoda autobusu. Až štyri obete navštevovali túto školu.

  Zoznam obetí tragickej nehody autobusu:

  Natália – († 15)

  Alex – († 16)

  Denisa – († 17)

  Veronika- († 17)

  Martin – († 17)

  Mariana – († 21)

  Adriana – († 40)

  Dušan – († 42)

  Erika – († 45)

  Alena – († 57)

  Ladislav – († 63)

  Barbora – († 70)

  Pri nehode autobusu a nákladného auta zomrelo včera dvanásť ľudí. Medzi obeťami je päť osôb mladších ako 18 rokov.

  Štyri tieto obete navštevovali Strednú odbornú školu SOŠ techniky a služieb v Nitre. Škola zverejnila oznámenie aj na sociálnej sieti Facebook.

  „Slovami sa nedá opísať zármutok a smútok, ktorý naplnil naše srdcia po tragickej dopravnej nehode zo dňa 13.11.2019. V týchto chvíľach myslíme na všetkých žiakov, spolužiakov, rodičov, príbuzných a vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám a známym všetkých obetí. Modlime sa za uzdravenie zranených. Denisa 17 r., Veronika 17 r., Natália 15 r., Martin 17 r. Spomíname na Vás, zostanete v našich srdciach,“ uvádza sa na facebookovej stránke SOŠ techniky a služieb v Nitre.

  Na škole už pôsobia aj psychológovia, ktorí pomáhajú spolužiakom obetí aj učiteľom. Na škole zavládla pochmúrna atmosféra a pri vchode vlaje čierna vlajka. Psychológovia budú v škole pôsobiť aj počas zajtrajšieho dňa.

  Okrem toho sú však ďalší žiaci tejto školy v nemocnici pričom jeden je v kritickom stave. Podľa skorších nepotvrdených informácii jedna zo žiačok tejto školy prišla pri nehode o oboch rodičom a sama skončila so zraneniami v nemocnici.

  Tragická autonehoda autobusu pri Nitre ma naplnila veľkým zármutkom, o to väčším, že medzi obeťami sú aj stredoškoláci….

  Uverejnil používateľ Martina Lubyová Streda 13. novembra 2019

  Tragická nehoda, ktorá stála život 12 ľudí sa stala včera. Pri nehode došlo k čelnej zrážke Autobusu a nákladného auta. Polícia už celú nehodu vyšetruje a podľa viacerých zdrojov pracuje aj s možnosť, že sa vodič nákladného auta naťahoval pre mobil.

  Pri nehode sa zranilo až 20 osôb, pričom tri osoby utrpeli ťažké zranenia. Jeden zranený je ešte stále v ohrození života. Slovenská vláda sa v reakcii na tragickú dopravnú nehodu rozhodla vyhlásiť štátny smútok.

  ODPORÚČAME:

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu