Viac

  Polícia zverejnila zoznam obetí z autobusu. Detí zomrelo až päť

  Na sociálnej sieti Facebook zverejnila polícia zoznam obetí z tragickej nehody autobusu a nákladného auta. Pri nehode zomrelo až päť detí.

  Zoznam obetí tragickej nehody autobusu:

  Natália – († 15)

  Alex – († 16)

  Denisa – († 17)

  Veronika- († 17)

  Martin – († 17)

  Mariana – († 21)

  Adriana – († 40)

  Dušan – († 42)

  Erika – († 45)

  Alena – († 57)

  Ladislav – († 63)

  Barbora – († 70)

  Ešte včera polícia informovala, že pri tragickej nehode autobusu a nákladného aute pri Nitrianskych Kostoľanoch zomrelo 12 osôb.

  Polícia, ministerka vnútra Denisa Saková aj premiér Peter Pellegrini včera potvrdili, že medzi dvanástimi obeťami sú štyri deti. Nakoniec však detí pri nehode zomrelo až päť.

  Najmladšia obeť nehody mala pritom iba 15 rokov a najstaršia potom 70 rokov. Ostáva už iba dúfať, že počet obetí nebude už stúpať a že všetci zranení v nemocniciach svoj boj o život vyhrajú.

  Slovensko včera zažilo jeden z najtragickejších dní v samostatnej histórii. Pri ďalších dopravných nehodách zomreli dvaja ľudia, dvaja ľudia neprežili stret z vlakom a povodne stáli život tri ženy.

  Vláda sa rozhodla pre tragickú nehodu autobusu na zajtra vyhlásiť štátny smútok. Ten bude platiť od ôsmej hodiny ráno až do dvadsiatej hodiny večer.

  Odporúčame:

  Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
  Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu