0,00 €

Žiadne produkty v košíku.

Pellegrini sa vracia na Slovensko

Tragická dopravná nehoda pri ktorej vyhaslo 12 ľudských životov znamenala aj predčasné skončenie oficiálnej návštevy Cypru.

Pred odletom z Cypru sa slovenský premiér Peter Pellegrini vyjadril k dopravnej nehode, ktorá stála život 12 ľudí z toho 4 detí.

„Prerušil som oficiálnu návštevu Cypru a vraciam sa na Slovensko priamo na miesto tragickej nehody. Chcem sa osobne presvedčiť, že záchranné zložky urobili všetko, čo bolo v ich silách a o zranených je postarané čo najlepšie. Zajtra zvolám mimoriadne rokovanie vlády a navrhnem jej vyhlásenie štátneho smútku, aby si celá krajina uctila pamiatku obetí jednej z najtragickejších havárií v histórii Slovenska,“ povedal pred odletom z Cypru Peter Pellegrini.

Ťažká dopravná nehoda linkového autobusu a nákladného auta, ktorá sa dnes stala neďaleko Nitry si vyžiadala 12 ľudských životov a dvadsiatku zranených.

Viac sa dozviete v článku: Tragická nehoda autobusu a nákladného auta si pri Nitrianskych Hrnčiarovciach vyžiadala 12 mŕtvych

 

Milanhttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sledujeme to najdôležitejšie z diania doma aj vo svete, vo svete technológií a tiež vo svete peňazí. SlobodnaEuropa.eu pre slobodu informácií...

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu