Polícia pátra po 15 ročnej dievčine

Podobné články

Polícia pátra len po 15 ročnej dievčine, ktorá zmizla minulý týždeň.

Nezvestná Kristína Ledajová z Dolných Vesteníc

Nezvestná Kristína Ledajová z Dolných Vesteníc z okresu Prievidza bola naposledy videná dňa 05.11.2019 v čase cca o 07.00 hod. v mieste bydliska, kedy odišla z domu do školy.

Do školy v Prievidzi neprišla a od tej doby nie je známy jej súčasný pobyt, prípadne styky s inými osobami. Mobilný telefón má vypnutý.

Popis hľadanej: Vysoká je asi 158 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči, blond vlasy po ramená, zuby má rastené cez seba, pri rozprávaní sa zajakáva.

Popis oblečenia: Naposledy mala oblečené tmavé tesilové nohavice, kožuch bielej farby, bielo šedé tenisky.

Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte nezvestnej oznámte na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

Akékoľvek informácie o nezvestnej môžete podať aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Ďalšie články

Komentáre

Obľúbené články

Polícia zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý zdemoloval výbuch

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotky z paneláku v Prešove, ktorý v piatok minulý týždeň zdemoloval výbuch plynu. Plyn v paneláku v Prešove vybuchol v piatok....

Hasiči: postupovali sme správne a zachránili sme 39 ľudí

Ministerka vnútra Denisa Saková aj hasiči sa vyjadrili k zásahu pri výbuchu plynu v Prešove. Plyn v paneláku v Prešove vybuchol v piatok. Ešte ten deň...

Video na ktorom môžu byť útočníci

Policajti prvého bratislavského okresu naďalej pracujú na objasnení útoku, ku ktorému došlo v nedeľu krátko po 05.00 hod v blízkosti hlavného vchodu do budovy...
Inzercia

Počasie

Bratislava
overcast clouds
4.6 ° C
6.7 °
3 °
93 %
4.1kmh
100 %
Ne
4 °
Po
9 °
Ut
13 °
St
14 °
Št
13 °