Vodič z Levíc „machroval“ na Instagrame. Dostal pokutu a je na smiech celému Slovensku

Podobné články

Ani na sociálnych sieťach nie ste v anonymite. Presvedčil sa o tom aj iba 18 ročný vodič, ktorý provokoval na Instagrame slovenskej polície. Teraz si môže z hanby ušiť kabát.

Slovenská polícia je aktívna na sociálnych sieťach Facebook aj Instagram a práve toho chcel využiť nahnevaný mladík, ktorý schytal pokutu za rýchlosť.

Drzosť akú na sociálnej sieti Instagram predviedol sa len tak nevidí. Po tom čo dostal pokutu vo výške 80 eur za prekročenie rýchlosti sa predviedol na Instagrame.

Pridal fotku na ktorej označil oficiálny profil slovenskej polície na sociálnej sieti Instagram a urobil to všetko za jazdy a v rýchlosti 90 km/h.

Namiesto toho aby sa z prekročenia pokuty poučil tak riskoval a počas jazdy sa nevenoval riadeniu. Mladík to však poriadne schytal od užívateľov Instagramu a neskôr aj na Facebooku.

Drzé a arogantné správanie 18 ročného mladík však nezostalo bez povšimnutia zo strany polície. Tá ho vypátrala a naparila mu ďalšiu pokutu vo výške 40 eur.

Polícia však mala zvažovať aj tvrdší trest. Za podobné správanie by mali vodičovi okamžite zadržať vodičský preukaz. Mladík za volantom ohrozil ostatných vodičov keďže počas fotografovania nedržal volant. Mohlo tak ľahko prísť k tragédii.

VYSMIAL SA POLÍCII NA INSTAGRAME, DOSTAL POKUTUToto je správanie 18-ročného vodiča. Ešte v septembri dostal pokutu za…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Piatok 8. novembra 2019
Iba 18 ročný vodič riskoval a vysmieval sa polícii. Schytal pokutu a z hanby si môže ušiť kabát.
Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Vraždu zo žiarlivosti NAKA objasnila za dva dni

Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol. Jozef donútil svoju manželku,...

Policajti našli v rieke Muránka dve mŕtve ženy

Dopoludnia bolo v toku rieky Muránka nájdené telo ďalšej ženy. Išlo o jednu zo žien, ktoré boli obeťami nešťastnej udalosti, ktorá sa stala predvčerom...

Jadro bude veľmi významným zdrojom energie aj v budúcnosti

Povedal to v Modre podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič na odbornej konferencii SES 2019 venovanej energetike. Na podujatí sa zúčastnil aj minister hospodárstva Peter...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °