Utorok: dážď aj sneh a teploty do 15 stupňov Celzia

Podobné články

Počas dnešnej noci bude na Slovensku polojasno až oblačno a ojedinele. Na východe sa spočiatku miestami môže objaviť dážď alebo prehánky. Ojedinele sa treba pripraviť na hmlu alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude pohybovať od troch do osem stupňov Celzia. V horských dolinách však bude chladnejšie a ojedinele sa tu bude teplota pohybovať okolo jedného stupňa Celzia.

Počas noci bude fúkať slabý a miestami južný vietor s rýchlosťou od 10 až do 25 km/h. Na hrebeňoch hôr vo vysokých polohách však bude fúkať prudký až búrlivý vietor.

Dážď aj sneh

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovenska oblačno až zamračené a zrána miestami aj zmenšená oblačnosť.

Od juhu postupne na viacerých miestach rozprší a ojedinele by ste sa mali pripraviť aj na výdatný dážď. Dáždnik si tak radšej zoberte zajtra zo sebou.

Na hrebeňoch Tatier by ste sa mali pripraviť zasa na sneženie. Zrána sa objavia ojedinele hmly alebo nízka oblačnosť. Takže pozor na cestách – dážď a hmla nie sú práve ideálna kombinácia pre slovenských vodičov.

Najvyššia denná teplota sa však aj zajtra bude pohybovať od príjemných 10 až do 15 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 4 stupňov celzia.

Zajtra bude na Slovensku fúkať slabý premenlivý a v Nitrianskom kraji, v Above a na Zemplíne juhovýchodný až južný vietor o rýchlosti od 10 až do 25 km/h. Na hrebeňoch hôr vo vysokých polohách sa treba pripraviť na prudký až búrlivý vietor.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Iba 19 ročný vodič spôsobil dopravnú nehodu

Vodiči pravdepodobne nevedia prispôsobiť štýl svojej jazdy meniacemu sa počasiu a nohu na plyne majú stále rovnako ťažkú. Jedna nehoda, z ktorej vyviazli účastníci len...

Ďalší mŕtvy chodec na ceste

Okresný dopravný inšpektorát v Poprade vyšetruje okolnosti tejto dopravnej nehody, ku ktorej došlo na ceste I/18 v obci Hozelec pri miestnych potravinách. Z doposiaľ nezistených...

Policajti zadržali ženu, ktorá rozbíjala v Trnave autá.

Vodič sa snažil ženu ešte zastaviť, tým že sa postavil pred jej auto, vodička však doňho narazila a vzápätí pokračovala v jazde ďalej cez...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °