Utorok: ďalšie ochladenie a sneženie. Zima sa hlási o slovo

Podobné články

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska väčšinou oblačno až zamračené. Miestami bude prechodne polooblačno a to najmä v severnej polovici. Ojedinele sa môžu v noci objaviť aj slabé zrážky a výnimočne aj hmla.

Najnižšia nočná teplota bude postupne klesať. Túto noc sa budú teploty pohybovať od 2 až do 2 stupňov Celzia. V severnej polovici Slovenska však bude výrazne chladnejšie a teploty sa budú väčšinou pohybovať od mínus 2 až do plus 2 stupňov Celzia.

Počas dnešnej noci bude fúkať prevažne severný vietor o rýchlosti od 5 až do 25 km/h. Na strednom Slovensku bude väčšinou fúkať len slabý vietor.

Dážď, prehánky a ochladenie

Lepšie počasie nás však nečaká ani počas zajtrajšieho dňa. Počas dňa bude na Slovensku väčšinou oblačno až zamračené. Ojedinele a na juhu miestami sa treba pripraviť na dážď alebo n prehánky. Od približne 1000 metrov sa treba pripraviť na snehové zrážky. Zrána výnimočne môže objaviť aj hmla.

Najvyššia denná teplota bude rovnako klesať a teploty sa počas dňa budú pohybovať od 6 až do 11 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov sa bude pohybovať len okolo nuly.

Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať prevažne severný vietor od 5 až do 25 km/h. V Banskobystrickom kraji bude fúkať len slabý vietor.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Vraždu zo žiarlivosti NAKA objasnila za dva dni

Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol. Jozef donútil svoju manželku,...

Nájomných bytov je málo. Možností ako to zmeniť je niekoľko tvrdí MF SR

Jedným z dôvodov je, že ľudia nie sú ochotní cestovať za prácou mimo svojho domova. Na regionálnu mobilitu vplýva okrem iného aj trh s bývaním. Kým vlastníctvo...

Utorok: pätnástky pokračujú zrážky ustanú

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska prevažne jasno až polooblačno. Na východe Slovenska bude spočiatku až zamračené a ojedinele doznievanie zrážok. V nižších polohách...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °