Dopravná nehoda osobného vozidla na R1

Podobné články

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla s jeho následným požiarom. V čase nehody sa vo vozidle nachádzala jedna osoba, ktorá bola v bezvedomí.

Na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Rýchlostná cesta R1 je v smere do Trnavy bola ja počas nehody prejazdná, avšak odbočka na Trenčín bola uzavretá.

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba z Nitry bola včera napoludnie privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v smere na Trnavu. Išlo o náraz 29 ročného vodiča osobného motorového vozidla do pevnej prekážky.

Záchranársky vrtuľník pristál na ceste v blízkosti dopravnej nehody. Od posádky pozemných záchranárov si leteckí záchranári prevzali do svojej starostlivosti 29 ročného pacienta s otrasom mozgu a ďalšími povrchovými poraneniami tela.

Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka bol pacient v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky prevezený do Fakultnej nemocnice v Nitre.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Vodič z Levíc „machroval“ na Instagrame. Dostal pokutu a je na smiech celému Slovensku

Slovenská polícia je aktívna na sociálnych sieťach Facebook aj Instagram a práve toho chcel využiť nahnevaný mladík, ktorý schytal pokutu za rýchlosť.

Vláda schválila kritizovaný zákon, ktorý zavádza BIFO a SIFO

Po schválení poslancami Národnej rady SR by mal začať platiť od 1. apríla 2020. Tento zákon upravuje dve skupiny identifikátorov. Prvá rieši náhradu súčasných rodných...

Nafúkal skoro 3,5 promile. Skončil v jarku

43 ročný muž viedol osobné motorové vozidlo v smere od Dulovej Vsi do Prešova, pričom na priamom úseku cesty náhle zišiel do odvodňovacej priekopy. Po...
Inzercia

Počasie

Bratislava
broken clouds
7.2 ° C
7.8 °
6.7 °
87 %
2.6kmh
75 %
Po
7 °
Ut
8 °
St
7 °
Št
10 °
Pi
16 °