Vážna opravná nehoda pri obci Hniezdne

Podobné články

Hasiči a polícia zo Starej Ľubovne dnes museli zasahovať pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Hniezde v okrese Stará Ľubovňa.

Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom obe vozidlá skončili po náraze mimo vozovky.

Následkom nehody utrpeli tri osoby zranenia rôzneho rozsahu a ktoré si do starostlivosti prevzala záchranári. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Štátna cesta I/77 bola počas odstraňovania následkov dopravnej nehody uzavretá.

Aj leteckí záchranári

Posádka leteckých záchranárov si na futbalovom ihrisku od pozemných záchranárov prevzala do svojej starostlivosti 38 ročného vodiča, ktorý utrpel zlomeninu stehennej kosti.

Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka bol pacient v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky transportovaný do nemocnice v Poprade.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Máme sa lepšie ako v roku 1989? 30 rokov v číslach

Keď pred tridsiatimi rokmi začali masívne demonštrácie a vyústili k pádu komunistického režimu nikto netušil čo vlastne všetko Slovensko čaká. V roku 1989 prišlo k obrovskej spoločenskej zmene, otvorili...

Takmer 700 kilogramov nelegálneho jantáru na východe Slovenska

Príslušníci finančnej správy z Kriminálneho úradu finančnej správy zaistili pri prehliadke troch osobných motorových vozidiel na východe Slovenska takmer 700 kg pašovaného jantáru. Väzobne...

Predseda vlády Peter Pellegrini si pripomenie 30. výročie Nežnej revolúcie

Spomienku na tento míľnik začne premiér v Prahe, kde sa o 10.00 hodine zúčastní na slávnostnom programe v Národnom múzeu a následne sa presunie na...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °