Štvrtok: jasno až polojasno a teploty až do 22 stupňov

Podobné články

Počas dnešnej noci bude na Slovensku jasno až polojasno. Na strednom a východnom Slovensku bude spočiatku aj zväčšená oblačnosť.

Ojedinele sa môže objaviť dážď alebo prehánky. Postupne sa v nižších polohách miestami objaví hmla alebo nízka oblačnosť.

Najnižšia nočná teplota sa bude od 4 až do 9 stupňov Celzia. V údoliach bude ojedinele chladnejšie a teplota sa v noci bude pohybovať len okolo 2 stupňov Celzia.

Zajtra až 22

Počas zajtrajšieho dňa bude na území Slovensko jasno až polojasno. Ráno a dopoludnia sa v nižších polohách môže miestami objaviť hmla alebo nízka oblačnosť.

Najvyššia denná teplota sa bude zajtra pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1500 metrov bude okolo 12 stupňov Celzia. Počas zajtrajšieho dňa bude fúkať slabý a na juhozápade juhovýchodný vietor o rýchlosti do 20 km/h.

Počasiehttps://www.slobodnaeuropa.eu/
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Našli ďalšiu mŕtvu ženu. Polícia súvis s vraždou Violy Macákovej vylučuje

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila v pondelok informácie o vražde 34 ročnej Violy Macákovej, ktorú páchateľ alebo skupina páchateľov brutálne zavraždili. Odporúčame: Brutálna vražda v bratislavskom...

Takmer 700 kilogramov nelegálneho jantáru na východe Slovenska

Príslušníci finančnej správy z Kriminálneho úradu finančnej správy zaistili pri prehliadke troch osobných motorových vozidiel na východe Slovenska takmer 700 kg pašovaného jantáru. Väzobne...

Víkendoví pretekári z diaľnice D1

Tú dokonca prekročili v mieste zúženia jazdných pruhov, kde je maximálna dovolená rýchlosť znížená dopravnými značkami. Vodičov, ktorých jazdu môžete vidieť na videu vyriešili policajti...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °