Pod vplyvom drog zrazil 60 ročného cyklistu

Podobné články

Dnes ráno došlo vo Veľkých Bieliciach na ceste II/593 k dopravnej nehode medzi osobným vozidlom Audi A4, ktoré riadil 28 ročný Mário z okresu Partizánske a 60 ročným cyklistom z Partizánskeho.

Podľa doterajších zistení polície, vodič Audi prešiel z dôvodu nevenovania sa pozornosti vedeniu vozidla do protismerného jazdného pruhu, kde v tom čase išiel 60 ročný cyklista, do ktorého čelne narazil.

Cyklista v dôsledku nárazu utrpel veľmi vážne zranenia a bol odvezený do nemocnice v Partizánskom. Mladý vodič sa nezranil.

V nemocnici bola cyklistovi odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu, nakoľko z dôvodu vážnych zranení nebolo možné u neho vykonať dychovú skúšku.

Dychová skúška u vodiča bola negatívna. Na lekárskom vyšetrení však bola vodičovi z moču zistená prítomnosť omamných látok a konkrétne metamfetamín, extasy a cannabis. Policajti škodu vyčíslili na asi 2550 €.

Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ policajného zboru. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Čaputová: demokracia je príležitosť, nie záruka úspechu

Prezidentka upozornila na krízu dôvery a nerovnosť v právach. "Kto od zmien v roku 1989 čakal, že prinesú nové možnosti, dočkal sa. Kto očakával, že...

Piatok: teploty do dvanásť a sneženie

Počas dnešnej noci bude oblačno až zamračené a na viacerých miestach sa treba pripraviť na dážď alebo mrholenie. Nad 1600 metrov sa treba dokonca...

Streda: pätnásť stupňov avšak začne pršať

Počas dnešnej noci bude na území Slovenska polojasno až oblačno. Nad ránom v nižších polohách sa môže miestami objaviť hmla alebo nízka oblačnosť. Najnižšia nočná...
Inzercia

Počasie

Bratislava
few clouds
7.9 ° C
8.9 °
6.7 °
100 %
4.1kmh
20 %
Pi
12 °
So
10 °
Ne
12 °
Po
9 °
Ut
10 °