Vážna dopravná nehoda motocykla a kamióna s tragickými následkami

Podobné články

Vodič motocykla skončil po náraze mimo vozovky v blízkom poli. Hasiči sa v spolupráci s posádkou Zdravotnej záchrannej služby podieľali na resuscitácii zranenej osoby, zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a zachytávali unikajúce prevádzkové kvapaliny.

Na miesto udalosti bola vyslaná aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Štátna cesta I/16 bola niekoľko hodí uzatvorená momentálne uzavretá.

Nehodu neprežil

Podľa informácií, ktoré zverejnila polícia na sociálnej sieti Facebook k nehode došlo, keď sa vodič nákladného motorového vozidla s návesom na ceste 1/16 otáčal z miesta mimo cesty v smere na Tornaľu, pričom nedal prednosť motocyklu, ktorý viedol 26-ročný vodič z Gemerskej Vsi, v dôsledku čoho motocyklista narazil do kabíny.

Vodič motocykla utrpel vážne zranenia na následky ktorých zomrel. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Do vyšetrovania bol pribraný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Vláda schválila kritizovaný zákon, ktorý zavádza BIFO a SIFO

Po schválení poslancami Národnej rady SR by mal začať platiť od 1. apríla 2020. Tento zákon upravuje dve skupiny identifikátorov. Prvá rieši náhradu súčasných rodných...

Mladý Poliak falšoval 50 eurové bankovky a snažil sa nimi platiť

Pracovníčka predajne cez kontrolné zariadenie zistila, že ide zrejme o falzifikát. Mladík vzápätí za tovar zaplatil druhou pravou bankovkou a z predajne odišiel. Popradskí policajti...

Vodič z Levíc „machroval“ na Instagrame. Dostal pokutu a je na smiech celému Slovensku

Slovenská polícia je aktívna na sociálnych sieťach Facebook aj Instagram a práve toho chcel využiť nahnevaný mladík, ktorý schytal pokutu za rýchlosť.
Inzercia

Počasie

Bratislava
broken clouds
7.2 ° C
7.8 °
6.7 °
87 %
2.6kmh
75 %
Po
7 °
Ut
8 °
St
7 °
Št
10 °
Pi
16 °