iPad 7. generácie: rýchlejší a s väčším displejom

Podobné články

Apple dnes okrem nových služieb, hodiniek a iPhonov predstavil aj vynovený iPad. Zmien však nie je veľa. Apple sa zameral na výkon a miernu dizajnovú zmenu.

Siedma generácia iPadu tak prináša väčší 10,2 palcový displej ten je tak o 0,5 palca väčší ako u predchádzajúcej generácie. Aj nový iPad bude poháňať nový systém iPadOS.

Hnacím motorom bude procesor A10 Fusion takže ani nová generácia iPadu sa nedočkala najnovšieho procesoru A13 Bionic.

Apple však do novej generácie iPadu pridal Smart Connector, ktorý umožní pripojenie klávesnice. Tá bola doteraz dostupná len pre iPady Pro. Podporované bude aj pero Apple Pencil.

Siedma generácia iPadu sa začne aj na Slovensku predávať už 30. septembra. K dispozícii budú dve pamäťové verzie s 32 alebo 128 GB internej pamäte. Cena základnej verzie bude začínať na 329 eurách. Verzia s podporou LTE sa potom bude predávať od 459 eur.

Apple Special Eventhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Vodič z Levíc „machroval“ na Instagrame. Dostal pokutu a je na smiech celému Slovensku

Slovenská polícia je aktívna na sociálnych sieťach Facebook aj Instagram a práve toho chcel využiť nahnevaný mladík, ktorý schytal pokutu za rýchlosť.

Pellegrini: o kohéznej politike nemajú rozhodovať politické nálady, ale fakty

Vyhlásil to v utorok na tlačovej konferencii v Prahe pri príležitosti premiérskeho summitu skupiny Priatelia kohézie po tom, ako rokoval s partnermi z krajín...

Agentúra Fitch potvrdila Slovensku rating na úrovni A+

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings uviedla, že hlavné faktory, ktoré viedli k pozitívnemu hodnoteniu krajiny boli najmä stabilný prílev priamych zahraničných investícií, priaznivá štruktúra zahraničného...
Inzercia

Počasie

Bratislava
broken clouds
7.2 ° C
7.8 °
6.7 °
87 %
2.6kmh
75 %
Po
7 °
Ut
8 °
St
7 °
Št
10 °
Pi
16 °