Potvrdené: Apple nové iPhony predstaví 10. septembra

Podobné články

Apple už tradične v septembri predstavuje nové iPhony. Každoročne tak na začiatku septembra predstaví zariadenia, ktoré sa na väčšine trhov na pulty predajní dostanú ešte pred Vianocami. Inak tomu nebude ani tento rok.

10. septembra

Apple na svojej stránke zverejnil prvé informácie k špeciálnemu eventu na ktorom nové iPhony predstaví. Tento rok bude predstavenie nových iPhonov v utorok 10. septembra o 19.00 hodine nášho času.

Event nesie označenie „By innovaton only“, ktoré môže naznačovať, že nové iPhony prinesú aj viaceré novinky. Už dlhšie sa špekuluje najmä o novom usporiadaní fotoaparátov na zadnej strane.

Viac noviniek

Apple však počas tradičnej keynote zrejme predstaví viac noviniek ako iba nové iPhony. Tie by mimochodom mali byť tri – nástupca lacného iPhonu Xr a pokračovatelia vlajkových modelov iPhone Xs a iPhone Xs Max.

Odporúčame: Apple TV+: štart v novembri za desinku mesačne

Špekuluje sa, že Apple možno predstaví aj nové hodinky Apple Watch a možno aj ďalší hardware. Apple zároveň predstaví nový iOS 13 na ktorom už pobežia aj nové iPhony. Okrem iOS však predstaví aj finálnu verziu iPadOS a macOS.

Odporúčame: Apple Arcade už testujú zamestnanci Apple. Stáť bude zrejme do 5 eur

Očakáva sa však aj uvedenie novej služby Apple Arcade a Apple TV+, ktoré cupertinská spoločnosť predstavila už na začiatku roka.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Dopravná nehoda autobusu a dodávky si vyžiadala 9 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v Žiline pri Celulózke. O 5.30 ráno tu došlo ku kolízii autobusu a dodávky. Po...

Prezidentka vrátila do Národnej rady dva zákony

Prezidentka okrem toho vo štvrtok 7. novembra 2019 vrátila na opätovné prerokovanie NR SR dva zákony a to novelu zákona o verejnom obstarávaní a novelu zákona...

Agentúra Fitch potvrdila Slovensku rating na úrovni A+

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings uviedla, že hlavné faktory, ktoré viedli k pozitívnemu hodnoteniu krajiny boli najmä stabilný prílev priamych zahraničných investícií, priaznivá štruktúra zahraničného...
Inzercia

Počasie

Bratislava
light rain
3.8 ° C
5.6 °
2.2 °
93 %
6.7kmh
90 %
St
5 °
Št
8 °
Pi
13 °
So
13 °
Ne
15 °