Pozitívna nálada je preč. Bitcoin sa vrátil k pôvodným hodnotám

Podobné články

Virtuálna mena bitcoin sa v posledných dňoch hýbe na úrovni okolo 10 tisíc dolárov. Ešte na začiatku augusta to pre investorov do virtuálnej meny vyzeralo lepšie a jej hodnota sa šplhala k 12300 dolárov za jeden bitcoin.

V tom čase sa objavili prvé informácie o virtuálnej mene, ktorú plánuje zaviesť Facebook spolu s ďalšími technologickými spoločnosťami.

Na začiatku augusta to vyzeralo na výraznejší rast. Už o pár dní však prišlo vytriezvenie a bitcoin sa vrátil k pôvodným hodnotám.

Potom však prišiel pád a bitcoin klesol až na 9680 dolárov za jeden bitcoin. Virtuálnej mene sa potom podarilo časť straty zmazať a opäť sa vrátila nad úroveň 10 tisíc dolárov. Od tej doby sa pohybuje v pásme od 9881 dolárov do 10906 dolárov za jeden bitcoin.

Milanhttps://slobodnaeuropa.eu
Sleduj aj ty aktuálne spravodajstvo zo Slovenska, zo sveta, z ekonomiky a zo sveta tech a IT. Portál SlobodnaEuropa.eu ti však prináša oveľa viac – využiť môžeš fórum, sledovať tvoje obľúbené témy v skupinách a sledovať môžeš aj stránky firiem.

Viac z tejto témy

Komentáre

Obľúbené články

Iba 22 ročný opitý vodič po nehode nafúkal takmer jedno promile

K dopravnej nehode došlo na ceste II/593 v obci Bošany v čast Baštín v okrese Partizánske a to tak, že 22 ročný vodič išiel...

Vláda schválila kritizovaný zákon, ktorý zavádza BIFO a SIFO

Po schválení poslancami Národnej rady SR by mal začať platiť od 1. apríla 2020. Tento zákon upravuje dve skupiny identifikátorov. Prvá rieši náhradu súčasných rodných...

Agentúra Fitch potvrdila Slovensku rating na úrovni A+

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings uviedla, že hlavné faktory, ktoré viedli k pozitívnemu hodnoteniu krajiny boli najmä stabilný prílev priamych zahraničných investícií, priaznivá štruktúra zahraničného...
Inzercia

Počasie

Bratislava
moderate rain
3.6 ° C
4.4 °
2.8 °
86 %
10.3kmh
90 %
St
5 °
Št
8 °
Pi
13 °
So
12 °
Ne
15 °